main gorsel
GY TEKNİK

Hakkımızda

GY Teknik,İstanbul’da Sultanbeyli, Kadıköy, Bostancı, Kartal ve Gebze bölgelerinde yangın söndürme sistemleri teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Yangın söndürme cihazları dolum ve bakımında yetkili ve garantili olarak hizmet veren ekibimiz, can ve mal güvenliğiniz için alınan önlemlerde tam koruma sağlar. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde hizmet veren GY Teknik, kalitesi ve güvenilirliğini birinci sırada tutmaktadır. Tek işi ve tek uzmanlık alanı yangın söndürme sistemleri olan GY Teknik, güvenliğiniz için gereken tüm çözümleri oluşturabilmektedir. 

Devamını Oku

HİZMETLERİMİZ

GY TEKNİK

Ürünlerimiz

arrow_right
arrow_left
main dort

Yangın söndürme cihazı seçimi yapılırken, cihazın kullanım alanına, tehlike yaratabilecek risklerin özelliklerine göre seçim yapılmalıdır. Bu seçimi yaparken mutlaka uzman bir yangın söndürme firması ile iletişime geçerek destek almak gerekir. 

Kuru kimyevi tozlu yangın söndürücüler vanası açıldıktan sonra bir daha kullanılamaz. Çünkü vana açıldığında içerisindeki gaz da salınmış olacak ve basınç kalmadığı için püskürtme yapmayacaktır. 

Bunun için mutlaka bir profesyonel desteği gerekir. GY Teknik olarak yangın söndürme sistemleri ve cihazları için çalıştığımız firmalarda konumlanacak noktaları teknik gerekliliklere göre belirleyerek firmamıza teslim etmekteyiz. 

adres
ADRES Battalgazi Mahallesi, Kubbe Caddesi, Bostancı Sokak, Sultan sanayi sitesi, Sultanbeyli / İstanbul
telefon
TELEFON 0538 848 96 82
e-mail
E-MAİL info@gyteknik.com
calisma saatleri
ÇALIŞMA SAATELERİ Hata İçi: 09:00 - 19:00
Güvenlik Kodu
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım